Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/u7640540/tekagacyapi.com.tr/lib/system_autoload.php on line 11
Kurumsal

Telefon: +90 312 287 19 57

Email: info@tekagacyapi.com.tr

Kurumsal

KURUMSAL

TEKAĞAÇ ŞİRKETLER TOPLULUĞU
 

 

İnşaat sektörünün tüm süreçlerinde kazanılan yaklaşık 25 yıllık deneyimle birçok projede müteahhitlik hizmetleri veren grubumuz 1997 yılında şirketleşmiştir. Bu tarihten itibaren İnşaat sektöründe toptan ve perakende inşaat malzemeleri pazarlayıcısı olarak da faaliyetlerini sürdüren Tekağaç Yapı aynı zamanda sektörün önde gelen yapı firmalarının çözüm ortağı olarak hizmetlerini sürdürmüştür.


TEKAĞAÇ, Toplu Konut, Alışveriş Merkezi, Sağlık Kompleksi ve Sanayi Kuruluşu gibi değişik konsept projelerde, Üst Yapı Mimari İşlerde yüklenici ya da altyüklenici firma olarak çözüm ortağı olmuş, görev aldığı tüm projeleri başarıyla sonlandırarak teslim etmiştir.


Türkiye’nin dört bir yanında uzun dönemli projeleri üstlenen Tekağaç Yapı, altyapı ve üst yapı projeleri altında konut ve sosyal tesis projeleri, Tatil Köyleri ve Otellere ait Altyapılar, Yağmur Suyu Boru Hatları, Toplu Konutlara ve Kooperatiflere ait Altyapılar. Üst Yapı’da Alışveriş Merkezleri, Anahtar Teslimi Projeler, Bakım ve Onarımlar, Çevre Düzenleme, Betonarme Bina İnşaatları, Camii inşaatları, Dekorasyon, Endüstriyel Tesisler, Eski Evlerin Restorasyonu, Hafriyat, Hangar ve Atölyeler, Hastaneler ve Sağlık Yapıları, Havaalanı Tesisleri, İskeleler, İş Merkezleri, İşletme ve Pazarlama, , Toplu Konut projeleri gerçekleştirdi. Tekağaç Yapı, proje, inşaat, imalat ve montaj konularında hizmet vermeye, faaliyetlerini çeşitlendirmeye ve derinleştirmeye yönelik adımlara büyük önem veriyor.


Firmamız 2012 yılında geoteknik mühendisliği alanında derin kazılar için mini kazık, ankraj, fore kazık, enjeksiyon, yönlendirmeli yatay sondaj, zemin etüt ve çakma kazık uygulamaları için yatırımlar yaparak bu yönde makine parkını genişletmiştir. Yurt içinde ve Yurt dışında Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışan firmamız her geçen gün istikrarlı büyümesini sürdürmektedir. İnşaat sektörünün çeşitli alanlarında yenilikler sunarak ülkemizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tekağaç Yapı, tüm şirket faaliyetlerinde, bulunduğu çevre ile uyumlu çalışmayı ve iş çevresini korumayı temel ilke edinmiştir. Bu ilkeyi sürdürülebilir kılmak ve geliştirmek için çevrenin ve doğal yapının korunmasına yönelik bilimsel yöntem ve teknolojileri, bunlara uygun araçların yardımıyla yasal mevzuat ve yönetmeliklerin gereklerini yerine getirecek şekilde kullanır.


Tekağaç Yapı Ltd. Şti. ve Tekağaç Zemin Teknolojileri A.Ş. bugün Türkiye’nin değişik bölgelerinde 15 adet altyapı ve üst yapı şantiyelerinde 650 çalışanı ile çalışmalarına devam etmektedir.